Jen pro orientaci – ten článek je průměrný, řekla bych – myšlenka dobrá, zpracování nic moc, ale nechápu, jak u článku tohoto typu můžete hodnotit „obsah“. Obsahem komentáře bývá většinou nějaká myšlenka nebo postoj. Pokud Vám chybí fakta, tak k tomu slouží články zpravodajského charakteru. Od publicistiky lze možná očekávat jistou úroveň, ale prioritou zde není o události informovat, ale spíš ji hodnotit. V tomto ohledu článek O. Kundry vnímám jako docela obstojný. Ve svém předešlém komentáři jsem ale zmínila pouze fotku, která je u zmiňovaného článku otištěna – ta se mi v kontextu celého výtisku líbila a na tom trvám.
]]>Autore, vy jste fakt blazen. Jaktoze vas uz nenaverboval Ringier? ja bych se psat pro Blesk nebo Aha zasadne nestydel…(pod nickem)
Pise tam rada odborniku treba z Institutu mez. vztahu, byt pod pseudonymy…
]]>Také tvrzení o tom, že to diváci chtějí není až tak přesné. Diváci to akceptují, ale neznamená to nutně, že to chtějí.
Chtění je podle mě volní akt. Když něco chci tak o tom vím. Ne že mi někdo něco dá a já až zpětně zjistím, že jsem to chtěl. Není to tak, že diváci nejprve vyjádří své chtění a nova jim to dodá. Nova dodá to co si myslí, že diváky zaujme. To ale není totéž jako to, co diváci chtějí. Vizte také známé rčení „Dej pozor na to co si přeješ….“
]]>to martina.mik: Ale mě se přeci odlehčený styl prezentace líbí, já jen aktuální obálku Respektu uvádím jako názorný příklad. Jeden z mnoha, jak se média neustále podbízejí čtenářům, aby je zaujala. Nijak ale netvrdím, že je to bůhvíjak špatně.
]]>